Zaznacz stronę

O mnie

ALEKSANDRA RADOMSKA

Coach w trakcie akredytacji International Coach Federation, studentka psychologii klinicznej na Uniwersytetcie SWPS w Warszawie. Pracuję w zgodzie z Kodeksem Etycznym ICF.

Miłośniczka bullet journalowania. Twórczyni kreatywnego wyzwania online "W 7 dni dookoła rozwoju", w którym wzięło udział ponad 130 kobiet.

Na początku roku 2017 postanowiłam, że będzie to dla mnie rok autentyczności i zaufania do siebie. Tak weszłam na Ścieżkę Wilczycy, ścieżkę podążania za wewnętrzną, kobiecą mądrością. Wierzę w moc autentyczności i życia w zgodzie ze sobą. Teraz towarzyszę kobietom w odkrywaniu ich wilczej duszy i podążaniu za nią.

Podróżując, tworząc i spełniając się zawodowo, poszukuję swojego sensu w życiu i i chcę inspirować innych do ich własnych poszukiwań.

Na co dzień mieszkam w Olsztynie, ale moje serce skradła Warszawa, więc bardzo często możesz mnie tam spotkać.

Zapraszam Cię na indywidualne sesje coachingowe odkrywania swoich wartości, budowania zaufania do siebie, odważnego podążania za marzeniami, autentyczności, akceptacji cykliczności życia, kobiecego podążania za wewnętrzną mądrością, podróży do wymarzonego stylu życia.

Moje artykuły u innych