Zaznacz stronę

Notes Wilczycy

Odpowiedz sobie szczerze: Czy...

boisz się zmienić swoje dotychczasowe życie, myśląc, że oczekujesz zbyt wiele?

zdarza Ci się płakać z frustracji, gdy zmierzasz w kierunku pracy, która nie daje Ci satysfakcji?

czujesz się czasem samotna i zależna od czasu czy nastroju kogoś innego?

chcesz zmienić swoje życie, ale nie wiesz od czego zacząć?

w głębi ducha marzysz o życiu z daleka od schematu, który przyjęłaś chcąc zadowolić innych?

jesteś gotowa na życie w zgodzie ze sobą?


Rozumiem Cię, bo miałam dokładnie tak samo. Żyłam ambicjami innych. Poszłam do liceum do klasy o profilu matematyczno - fizycznym z wszczepioną myślą: "Po technicznych kierunkach będę miała pewną pracę w przyszłości". Nie mogłam spotykać się ze znajomymi, bo czas pochłaniała mi nauka. Ślęczałam nad książkami i nie czułam sensu tego, co robiłam ze swoim życiem.

Wpadłam w głęboką depresję i byłam skorupą człowieka. Naprawdę nie chciało mi się żyć, a przyszłość czy jakakolwiek zmiana mojej sytuacji wydawała mi się zbyt daleka bym mogła jej dokonać. Czułam, ze jestem na skraju przepaści z pragnieniem skoczenia w nią i odnalezienia upragnionego spokoju. 

Spotkałam na swojej drodze wielu słabych i kilku naprawdę cudownych psychoterapeutów. Wtedy po raz pierwszy odkryłam psychologię jako dziedzinę nauki stosowanej. Zaczęłam ją zagłębiać - czytać czy uczestniczyć w warsztatach. Psychologia pomogła mi wyjść z choroby i stała się moim życiowym powołaniem!

Kiedy zaczęłam zdrowieć, obiecałam sobie, że będę pracować z innymi ludźmi, budząc w nich pasję życia - odwagę do sięgania po swoje marzenia, wiarę w autentyczne, satysfakcjonujące życie. Notes Wilczycy jest przełomowym momentem w realizacji tej obietnicy!

Notes Wilczycy to przewodnik na Ścieżce Wilczycy, drodze podążania za wewnętrzną kobiecą mądrością. Bullet journal z szablonami ćwiczeń rozwojowych, które pomogą Ci w znalezieniu autentycznego kierunku w życiu i popchną Cię do odważnego działania!

90 dniowy proces rozwojowy , po przejściu którego:

1. Zidentyfikujesz zbędny bagaż emocjonalny i przywrócisz równowagę w życiowym plecaku

2.Ustalisz własne zasady, na których chcesz się oprzeć by żyć autentycznie, w zgodzie ze sobą

3. Dowiesz się, w którym kierunku zmierzasz

4. Swoje marzenia przekształcisz w konkretne projekty do realizacji i zaczniesz działać

Pobierz fragment Notesu Wilczycy

Co znajdziesz w Notesie Wilczycy?

Notes do bullet journalu

W Notesie Wilczycy znajdziesz 80 kartek w kropki, które pozwolą Ci rysować i planować bez ograniczeń - specjalnie dla prawdziwych miłośników bullet journalingu.

Przewodnik po Ścieżce Wilczycy

90 dniowy program rozwojowy podzielony na tygodniowe porcje, które przeprowadzą Cię przez meandry kobiecej duszy, pomagając wykreować Ci wizję wymarzonego życia i zacząć ją wdrażać

Gotowe szablony ćwiczeń

Ceniąc Twój czas, przygotowałam dla Ciebie szablony,odpowiadające poszczególnym zadaniom w ramach 90 dniowego programu rozwojowego, które usprawnią wykonanie ćwiczeń i pozwolą Ci wizualnie nakreślić swoje przemyślenia.

O autorce

ALEKSANDRA RADOMSKA

Jestem coachem w trakcie akredytacji ACC ICF oraz studentką psychologii klinicznej na Uniwersytetcie SWPS w Warszawie. Pomagam młodym kobietom, których nie cieszy obecny styl życia, by weszły na ścieżkę autentyczności i wolności, odważnie podążając w kierunku swojego wymarzonego życia. Towarzyszę kobietom w odkrywaniu ich wilczej duszy i podążaniu za nią. 
Na początku roku 2017 postanowiłam, że będzie to dla mnie rok autentyczności i zaufania do siebie. Tak weszłam na Ścieżkę Wilczycy, ścieżkę podążania za wewnętrzną, kobiecą mądrością. Wierzę w moc autentyczności i życia w zgodzie ze sobą. Podróżując, tworząc i spełniając się zawodowo, nadaję sens swojemu życiu i i chcę inspirować inne kobiety do ich własnych działań.
Uwielbiam bullet journalowanie i w tym roku stworzyłam kreatywne wyzwania online z bullet journalem w tle "W 7 dni dookoła rozwoju" oraz "Wyprawa Ścieżką Wilczycy, w których w sumie wzięło udział ponad 300 kobiet.
Notes Wilczycy to owoc miłości do bullet journalowania i psychologii!

Patronki Notesu Wilczycy

Wejdź razem ze mną na Ścieżkę Wilczycy - drogę odkrywania swoich wartości, zaufania do siebie, odważnego podążania za marzeniami, zbliżenia do natury, autentyczności, akceptacji cykliczności życia, kobiecego podążania za wewnętrzną mądrością i GIRLPOWERU z duszą!