Jaką kobietą jesteś? 

Co oznacza dla Ciebie kobiecość?

 

Czy potrafisz odpowiedzieć na te pytania? Czy czujesz przymus bycia idealną i starasz się spełniać w wielu rolach - jako matka, partnerka, córka, gospodyni, kobieta sukcesu?  Czy widzisz nierealne oczekiwania wobec kobiecej urody i chcesz poradzić sobie z przestarzałymi stereotypami na temat kobiet? 

 

Zapraszam Cię na Sobotnią Akademię Wilczycy!

Sobotnia Akademia Wilczycy to 2-godzinne warsztaty stacjonarne w kameralnym, kobiecym gronie, które pomogą Ci w znalezieniu swojej definicji kobiecości i autentycznego kierunku w życiu!

Podczas warsztatów

  • Poznasz swój archetyp kobiecości
  • Zdefiniujesz, czym jest dla Ciebie bycie kobietą
  • Spojrzysz na pełnione role życiowe
  • Nauczysz się komunikować swoje potrzeby i oczekiwania
  • Odkryjesz siłę swojej naturalnej kobiecości
  • Podniesiesz swoją samoświadomość
  • Dostaniesz pakiet materiałów szkoleniowych
  • Doświadczysz cudownej energii kobiecego kręgu!

Warszawa, 28 października 2017

Start: 18:00 I Liczba miejsc: 15 I Koszt warsztatów: 30 zł

Prowadząca

ALEKSANDRA RADOMSKA

Jestem coachem w trakcie akredytacji ACC ICF oraz studentką psychologii klinicznej na Uniwersytetcie SWPS w Warszawie. Towarzyszę kobietom w odkrywaniu ich wilczej duszy i podążaniu za nią.
Na początku roku 2017 postanowiłam, że będzie to dla mnie rok autentyczności i zaufania do siebie. Tak weszłam na Ścieżkę Wilczycy, ścieżkę podążania za wewnętrzną, kobiecą mądrością. Wierzę w moc autentyczności i życia w zgodzie ze sobą. Podróżując, tworząc i spełniając się zawodowo, poszukuję swojego sensu w życiu i i chcę inspirować inne kobiety do ich własnych poszukiwań.
Uwielbiam bullet journalowanie i w sierpniu tego roku stworzyłam kreatywne wyzwania online z bullet journalem w tle "W 7 dni dookoła rozwoju", w którym wzięło udział ponad 130 kobiet.
Mieszkam w Olsztynie, ale moje serce skradła Warszawa, więc bardzo często możesz mnie tam spotkać.

Opinie po pracy ze mną

Wejdź razem ze mną na Ścieżkę Wilczycy - drogę odkrywania swoich wartości, zaufania do siebie, odważnego podążania za marzeniami, zbliżenia do natury, autentyczności, akceptacji cykliczności życia, kobiecego podążania za wewnętrzną mądrością i GIRLPOWERU z duszą!

Spotkajmy się w sobotę, 28 października w Warszawie na Sobotniej Akademii Wilczycy!

Kup wejściówkę na warsztaty