Odpowiedz sobie szczerze: Czy...

boisz się zmienić swoje dotychczasowe życie, myśląc, że oczekujesz zbyt wiele?

zdarza Ci się płakać z frustracji, gdy zmierzasz w kierunku pracy, która nie daje Ci satysfakcji?

czujesz się czasem samotna i zależna od czasu czy nastroju kogoś innego?

chcesz zmienić swoje życie, ale nie wiesz od czego zacząć?

w głębi ducha marzysz o życiu z daleka od schematu, który przyjęłaś chcąc zadowolić innych?

jesteś kobietą udomowioną, która czuje się gotowa na życie w zgodzie ze sobą?

Czym jest Akademia Wilczycy Online?

 

Akademia Wilczycy Online to wspierająca społeczność, która pomoże Ci krok po kroku przejść proces Notesu Wilczycy. Osobiście towarzyszę Ci podczas Twojej podróży po Ścieżce Wilczycy.

Akademia Wilczycy Online startuje 8 stycznia 2018 i potrwa do końca marca 2018!

Notes Wilczycy
Cotygodniowe maile
Dedykowana grupa
Indywidualne konsultacje (wersja VIP)

Wybierz pakiet dla siebie

i zacznij kreować życie w zgodzie ze sobą!

Wersja STANDARD

3 - miesiące pracy nad sobą

Workbook papierowy Notes Wilczycy

Cotygodniowe maile motywujące do dalszej pracy and sobą

Dedykowana, zamknięta grupa na Facebooku z dodatkowymi materiałami wideo w postaci live'ów ze mną i z zaproszonymi gośćmi

Wersja VIP

3 - miesiące pracy nad sobą

Workbook papierowy Notes Wilczycy

Cotygodniowe maile motywujące do dalszej pracy and sobą

Dedykowana, zamknięta grupa na Facebooku z dodatkowymi materiałami wideo w postaci live'ów ze mną i z zaproszonymi gośćmi

14 spotkań Mastermind w kameralnej grupie

3 h coachingu indywidualnego

O autorce

ALEKSANDRA RADOMSKA

Kiedyś żyłam ambicjami innych. Poszłam do liceum do klasy o profilu matematyczno - fizycznym z wszczepioną myślą: "Po technicznych kierunkach będę miała pewną pracę w przyszłości". Nie mogłam spotykać się ze znajomymi, bo czas pochłaniała mi nauka. Ślęczałam nad książkami i nie czułam sensu tego, co robiłam ze swoim życiem.

Wpadłam w głęboką depresję i byłam skorupą człowieka. Naprawdę nie chciało mi się żyć, a przyszłość czy jakakolwiek zmiana mojej sytuacji wydawała mi się zbyt daleka bym mogła jej dokonać. Czułam, ze jestem na skraju przepaści z pragnieniem skoczenia w nią i odnalezienia upragnionego spokoju. 

Spotkałam na swojej drodze wielu słabych i kilku naprawdę cudownych psychoterapeutów. Wtedy po raz pierwszy odkryłam psychologię jako dziedzinę nauki stosowanej. Zaczęłam ją zagłębiać - czytać czy uczestniczyć w warsztatach. Psychologia pomogła mi wyjść z choroby i stała się moim życiowym powołaniem!

Kiedy zaczęłam zdrowieć, obiecałam sobie, że będę pracować z innymi ludźmi, budząc w nich pasję życia - odwagę do sięgania po swoje marzenia, wiarę w autentyczne, satysfakcjonujące życie. 

Notes Wilczycy i Akademia Wilczycy Online jest przełomowym momentem w realizacji tej obietnicy!

Jestem coachem w trakcie akredytacji ACC ICF oraz studentką psychologii klinicznej na Uniwersytetcie SWPS w Warszawie. Pomagam młodym kobietom, których nie cieszy obecny styl życia, by weszły na ścieżkę autentyczności i wolności, odważnie podążając w kierunku swojego wymarzonego życia. Towarzyszę kobietom w odkrywaniu ich wilczej duszy i podążaniu za nią. 

Uwielbiam bullet journalowanie i w tym roku stworzyłam kreatywne wyzwania online z bullet journalem w tle "W 7 dni dookoła rozwoju" oraz "Wyprawa Ścieżką Wilczycy, w których w sumie wzięło udział ponad 300 kobiet.


 

Notes Wilczycy to przewodnik na Ścieżce Wilczycy, drodze podążania za wewnętrzną kobiecą mądrością. Bullet journal z szablonami ćwiczeń rozwojowych, które pomogą Ci w znalezieniu autentycznego kierunku w życiu i popchną Cię do odważnego działania!

Patronki Notesu Wilczycy

Wejdź razem ze mną na Ścieżkę Wilczycy - drogę odkrywania swoich wartości, zaufania do siebie, odważnego podążania za marzeniami, zbliżenia do natury, autentyczności, akceptacji cykliczności życia, kobiecego podążania za wewnętrzną mądrością i GIRLPOWERU z duszą!Opinie o pracy ze mną

Odważna i wrażliwa młoda kobieta. Otwarta i elastyczna. Jednocześnie niezwykle skuteczna, dzięki rzadko spotykanej mieszance cech: absolutnie wyjątkowej kreatywności oraz twardemu stąpaniu po ziemi. Te przymioty czynią ją naprawdę bardzo dobrym coachem, szczerze polecam!

- Edyta, klientka coachingowa

 

Świetny coach, bardzo ciepła i rozumiejąca osoba, pełna pomysłów i siły! Przyszłam na sesje bardzo z bardzo poplątanymi myślami, w trakcie dużych zmian w życiu, pogubiona i z zawaloną głową. Ola pokierowała mnie do podróży w głąb siebie, która była bardzo niespodziewana, towarzyszyła mi, zadając tylko te dobre pytania, wskazując mi te ścieżki które wcześniej były dla mnie niewidoczne. Znalazłam tam rzeczy, które od lat były zakopane, ale także siłę i motywację. Zaskoczyło mnie że tak łatwo się otworzyłam i jak przyjemna ta podróż może być dzięki Oli. Ma bardzo dużo dobrych pomysłów i dostosowuje techniki coachingowe pod żywego człowieka a nie człowieka pod techniki, ma także bardzo dobrą intuicję, jest spostrzegawcza i uważna. Bardzo polecam sesje z tym coachem!

- Małgorzata, klientka coachingowa

 

Rzetelna, uważna, żonglująca technikami dla najlepszego rezultatu działania klienta. Pracowaliśmy sporo nad przekonaniami i tożsamością. Ola niezwykle celnie, trafnie prowadzona przez intuicję, wspomogła mnie w całym procesie.Serdecznie polecam!

- Robert, klient coachingowy